Ktoré francúzsky alebo frankofónne ženy sú známe slovenským študentkám? Pri príležitosti Mesiaca Frankofónie v súvislosti s jeho témou „Portréty žien“ sa študenti piatich slovenských univerzít vrátane študentov frankofónneho programu na TUKE podieľali na vytvorení „zvukovej výstavy“. Počas hodín francúzštiny zrealizovali rešers, napísali a nahrali sériu portrétov, ktoré si môžete vypočuť na našej stránke

audio výstava

Quelles femmes françaises ou francophones sont connues des étudiants slovaques ? A l’occasion du Mois de la Francophonie et en lien avec son thème „Portraits de femmes“, les étudiants de cinq universités slovaques dont ceux du programme francophone à TUKE ont participé à la création d’une „exposition audio“. Pendant leurs cours de français, ils ont fait des recherches, rédigé et enregistré une série de portraits dont voici quelques-uns.